Megosztás
A topik címe: 5 years

Ororo Munroe

Tartózkodási hely :
with Xavier, wherever He is



A poszt írója Ororo Munroe
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 03, 2021 7:09 pm
Ugrás egy másik oldalra

ÖT év
"A Dark Carol kaland után, Steve Rogers 'halála' utáni öt évet próbálom meg picit összeszedni mindegyiküknél, akiket érintett. Szeretem átlátni az idővonalakat. Hogyan éltek, esetleg találok-e történetet, amit elmesélnének nekem, egy kis "karakteridő". Remélem lesz eddig számomra is ismeretlen történetük, vagy legalább egy kis fűszer a karakterfejlődéshez!"


•• Az első év:
- Challa biztosan tovább & jobban fogja gyászolni a Kapitányt, bár ez nem azt jelenti, hogy Ororo például ne sajnálná a férfit.

- Biztosan hamar összejönnek. Olyan édes lelkületű mindkettő, persze biztosan lassú lefolyású az összejövetel, olyan igazi 'elegánszi', de annál tartósabb! (Reméljük!) Pár "tali" után én látnék valami ilyesmit, egy konferencián(?). Aztán jöhetne pár DURVÁN MEGSZAKÍTOTT (pölö rájuk nyitott Shuri, amoda Venom xD) nyalifali után egy ilyen: csináljuk esetleg a a természet lágy ölén  5 years 1234167407  5 years 3224826566  5 years 3224826566  5 years 3224826566


•• A második év:
- Biztos menne a huza-vona egy darabig, hogy akkor Wakanda, vagy a Birtok? Challa tuti amoda húzna, Ororo meg hát Charlessbébi <3333 Aztán végül jöhetne egy ilyencukkanóság és egy gyönyörű wakandai&mutantó lagzi  5 years 3840135523
(((annyiralátomdeannyiraahjjjjj)))

•• A harmadik év:
- Charles Erik után, Challa Ororohoz a birtokra, miután Ororo lesz a Birtok ideiglenes(?) feje!
Ororo biztosan emészteni fogja magát, amiért Cha---, vagyis a FÉRJE inkább vele van a birtokon, és nem otthon Wakandában. De közben meg tutifrutti nagyon hálás lesz neki, amiért vele van <33 olyanszépekbakkerolyanszépek

•• A negyedik év:
- ?? nemtudommilehetneitt

•• Az ötödik év:
- X-men kaland; aligvárom!

~ A dimenziókavarásnál; ???!???+?+?!?!???

- a WHATIF miatt jutott eszembe egy olyan, hogy esetleg Challa-ŰrLord?!? aztán ebből lehet még bármit formálgatni, de egynek nem lenne rossz

folyamatosan bővítem, ahogy megsúgod, mi történik veled
Vissza az elejére Go down
 

5 years

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» 5 years
» 5 years
» 5 years
» 5 years
» 5 years

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Paradise Falls :: Atlas :: 5 years (marvel)-