Megosztás
A topik címe: 5 years

Jean Grey

Tartózkodási hely :
with my family



A poszt írója Jean Grey
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 03, 2021 8:29 pm
Ugrás egy másik oldalra

ÖT év
"A Dark Carol kaland után, Steve Rogers 'halála' utáni öt évet próbálom meg picit összeszedni mindegyiküknél, akiket érintett. Szeretem átlátni az idővonalakat. Hogyan éltek, esetleg találok-e történetet, amit elmesélnének nekem, egy kis "karakteridő". Remélem lesz eddig számomra is ismeretlen történetük, vagy legalább egy kis fűszer a karakterfejlődéshez!"


•• Az első év:
- Túlélve a DarkCarol kalandot és annak eseményeit utaznak el? Jeannek (is!!) biztosan nehéz lesz otthagynia Charlest. Megint. Ez megviseli majd, és persze Scott is. Gondolom beszélgetnek végre majd egymással. Azután a Logannel együtt épített kis kuckóban békére lel! <3 olyan arannnosak

•• A második év:
- látom, ahogy a kis "hegyük(?)et" beutazzák, itt-ott éjszakázgatnak, és megbeszélik a FONTOS dolgokat

•• A harmadik év:
- télen és nyáron is végre együtt, boldogan, békében, együtt-egymásért

•• A negyedik év:
- megnyugszik mindkettőben a "vad", valamiért azt gondolnám, hogy nagy szeretetben élnek, picit olyan öregecskén, nyuggeres állapotban, ami nem jelenti, hogy ne lenne tűz (ehehe a főnix, ehehe) de ettől még olyan végtelen nyugalmat gondolnék én nekik -> fehér főnix Logan miatt?!?!?!

•• Az ötödik év:
-  X- kaland; fájó pontja lehetne ez ennek az öt évnek, így zárásként.

~ A dimenziókavarásnál; no, akkor ide kavarnánk Scott és Eddie lapjait is, teszemfel ide jönne házasScott, és amoda lenne házasJean, tehát itt őket kéne felcserélni, és esetleg Logant átküldeni, hogy ő kerüljön össze házasJeannel, a morcosLogan és házasScott között pedig ott lenne a mi Jeanünk, Eddie részéről pedig ő maradna, a házasScottal, amoda pedig a miScottunk vagy """sima"""Eddievel találkozna, vagy egy Eddievel, akinek van nője, vagy egy Eddievelakinemtudom, morcimarci?!  és így mindenki meg van kavarva, mindenhol izgalmas, de követhető talán(?????!?!??+?)


**Kate  Howlett?? Karihalál?  5 years 3002592380  5 years 3002592380 mitislehetne

folyamatosan bővítem, ahogy megsúgod, mi történik veled
Vissza az elejére Go down
 

5 years

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» 5 years
» 5 years
» 5 years
» 5 years
» 5 years

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Paradise Falls :: Atlas :: 5 years (marvel)-