Megosztás
A topik címe: 5 years

Erik Lensherr

Tartózkodási hely :
in the shadows



A poszt írója Erik Lensherr
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 03, 2021 7:32 pm
Ugrás egy másik oldalra

ÖT év
"A Dark Carol kaland után, Steve Rogers 'halála' utáni öt évet próbálom meg picit összeszedni mindegyiküknél, akiket érintett. Szeretem átlátni az idővonalakat. Hogyan éltek, esetleg találok-e történetet, amit elmesélnének nekem, egy kis "karakteridő". Remélem lesz eddig számomra is ismeretlen történetük, vagy legalább egy kis fűszer a karakterfejlődéshez!"


•• Az első év:
- Erik elmegy (höhöhöhö), szóval lelép az biztos. Valahová az Istenhátamögéháromköpettel, ahol úgy gondolom építkezni kezd egy kis kuckót magának. Ott dolgozgat, próbál megélni magában. Akishülye.


•• A második év:
- || -

•• A harmadik év:
- Charles Erik után, szóvalittvanegynagytali <3 ami aztán biztosan full lávba torkollik, ha együtt maradnak és megy a nyalifali ezerrel! jkhakljashkflh egy évet, felet(?) tuti itt romikáznak, fel kell avatni a házat, a kertet, a melléképületet, meg a hátsó erdőt is (...) 5 years 3049324185  5 years 3898200556  5 years 3509412537

•• A negyedik év:
- elindulnak utazgatni?!?!? vagy maradnak itt?!?!? megkellbeszélni

•• Az ötödik év:
- X-men kaland; jön értük RavenJakira, Erikmérgesdaddyenergy xDD
ezt még meg kell tervezni!

~ A dimenziókavarásnál; ???!???+?+?!?!??? passz mégmegkellálmodnihogymitbénázzanakmármegint nemváltás? nemtudommiértugrokerre, debiztosviccescunáklennének egykishölgycharles, meg egy belevalóerika ERIKA xD jajnekem xDD megbeszélni!!!

folyamatosan bővítem, ahogy megsúgod, mi történik veled
Vissza az elejére Go down
 

5 years

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» 5 years
» 5 years
» 5 years
» 5 years
» 5 years

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Paradise Falls :: Atlas :: 5 years (marvel)-