Megosztás
A topik címe: 5 years

Gwen Stacy

Tartózkodási hely :
new york



A poszt írója Gwen Stacy
Elküldésének ideje Szomb. Jún. 26, 2021 5:22 pm
Ugrás egy másik oldalra

ÖT év
"A Dark Carol kaland után, Steve Rogers 'halála' utáni öt évet próbálom meg picit összeszedni mindegyiküknél, akiket érintett. Szeretem átlátni az idővonalakat. Hogyan éltek, esetleg találok-e történetet, amit elmesélnének nekem, egy kis "karakteridő". Remélem lesz eddig számomra is ismeretlen történetük, vagy legalább egy kis fűszer a karakterfejlődéshez!"

•• Az első év:
-  Nagyon megviseli a hír, emiatt kórházba is kerül, hiszen ekkor már állapotos. Szerencsére megússza a baba is, meg ő is jó egészséggel. Amellett, hogy muszáj nyugodtnak maradnia, megpróbálja Petert támogatni, ahogy csak lehet. Megpróbálkozik Carolnál is, de nála nem ér el semmiféle sikert.

- A baba kisfiú. "Steve (?) Parker" nevet kapja. Gwen minden idejét leköti az anyaság, a fiúk megszületése után nem húzza fel a jelmezét többé. (Stark cégét vezeti továbbra is, ha szükség van rá, Happyvel kalandozik, együtt tárgyalnak.)

•• A második év:

- Babáznak?

•• A harmadik év: ?

•• A negyedik év: ?

•• Az ötödik év:
- Amikor tudomást szerez róla, hogy Steve életben van, sírva fakad és az addig benn tartott minden bánatát kiengedi, átölelve a kisfiát, aki ekkor már elég érett rá, hogy tudja, valami fontos dolog történt.

Különben a kisfiú kedvenc hőse Amerika Kapitány! 5 years 1973279916

~ A következő fontos pont a multiverse-nél lesz, amikor Gwen átkerül egy másik síkba, elveszítve Petert és a kicsiStevet is. Ott találkozik a másik Peterrel, akinek Felicia(?) a barátnője. Az ottani világban Gwen már régen meghalt? Vagy fiatal? Majd megbeszéljük.

folyamatosan bővítem, ahogy megsúgod, mi történik veled
Vissza az elejére Go down
 

5 years

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» 5 years
» 5 years
» 5 years
» 5 years
» 5 years

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Paradise Falls :: Atlas :: 5 years (marvel)-