Megosztás
A topik címe: 5 years

James Barnes

Tartózkodási hely :
somewhere in the shadows



A poszt írója James Barnes
Elküldésének ideje Kedd Jún. 29, 2021 8:48 pm
Ugrás egy másik oldalra

ÖT év
"A Dark Carol kaland után, Steve Rogers 'halála' utáni öt évet próbálom meg picit összeszedni mindegyiküknél, akiket érintett. Szeretem átlátni az idővonalakat. Hogyan éltek, esetleg találok-e történetet, amit elmesélnének nekem, egy kis "karakteridő". Remélem lesz eddig számomra is ismeretlen történetük, vagy legalább egy kis fűszer a karakterfejlődéshez!"


•• Az első év:
- Steve elvesztése közelebb hozza őt Sammel. Az biztos, hogy még jobban összemelegednek majd. Simán látom magam előtt, hogy ki sem mozdulnak, rendelik a pizzákat és folyton alszanak... Megmásis,vígaszszexisvanavilágon. De a lényeg, hogy biztosan nagyon ki lesz mindkettő. Akár az egész első évben. Főleg, ha még szét is széled a csapat.

És igen, ide jönne egy Carolmoment, amikor szeretné megvigasztalni, kiszedni a pöcegödörből, ahol van, de nem jól sül el.

•• A második év: Sam Kapitánnyá válik?!

•• A harmadik év: ?? Lehetne, hogy Sam és Bucky folyton apróságokon civakodnak. Párterápia... xDDD

•• A negyedik év: ?? ALPINE


•• Az ötödik év: Steveteélszazmeghogylehetnecsináldeztvelem... Biztosan nagy pillanatok lesznek és azután jön majd a kérdés, kiéapajzsakkor - ami csak sokadlagos, de fontos lehet!!!


**dimenziócserénél, én nagyon kapnék egy nemcserét, Bucky egy nőciSammel, Sam egy nőciBuckyval xDDD kiégnék, vagy van még a stillbérgyilkos, egymásellenségei, valakinek a párjaik

**Shurival azért mondjuk tuti tartja a kapcsolatot, ha már meggyógyította a bukóját, no


folyamatosan bővítem, ahogy megsúgod, mi történik veled
Vissza az elejére Go down
 

5 years

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» 5 years
» 5 years
» 5 years
» 5 years
» 5 years

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Paradise Falls :: Atlas :: 5 years (marvel)-