Megosztás
A topik címe: 5 years

Peter Quill

Tartózkodási hely :
next to my a-holes



A poszt írója Peter Quill
Elküldésének ideje Szomb. Jún. 26, 2021 1:51 am
Ugrás egy másik oldalra

ÖT év
"A Dark Carol kaland után, a Steve Rogers 'halála' utáni öt évet próbálom meg picit összeszedni mindegyiküknél, akiket érintett. Szeretem átlátni az idővonalakat. Hogyan éltek, esetleg találok-e történetet, amit elmesélnének nekem, egy kis "karakteridő". Remélem lesz eddig számomra is ismeretlen történetük, vagy legalább egy kis fűszer a karakterfejlődéshez!"

•• Az első év:
- Természetesen, hogy végig nézik (Steve halálát, mint "hős" megmentők) őt is meg fogja viselni a Kapitány elvesztése. Egy ideig csendesebb lesz, ennyi legalábbis biztos. Aztán persze megnyílik, meg visszatér az ő sajátos világába, ahol minden megoldható béna viccekkel. De a "kis" családja ezt már megszokhatta tőle, semmi extra...

- Quill biztosan el kezd jobban ráhajtani, udvarolgatni Gamorának. Természetesen már szépen kialakult a kötelékük, (és elég szorosra fonódtak az utóbbi "afterpartyn", meg előtte, a kaland végén is) de ő pofátlan módon tuti puszilgatná a többiek előtt is, ölelgetné, még az életét is megkockáztatná azzal esténként, hogy bemászik mellé, hogy összebújjanak. De ennél a "gyerekszerelem + lassú láng" témánál tovább az első félévben nem menne.
~ Közben persze kalandoznak az Őrzők, gyűjtik a krediteket, hősködnek, ofc.~

- Nem hinném, hogy azért mondjuk egy évig tűrné, hogy ne simuljanak jobban egymásba. (Nem mintha ne várt volna éveket eddig is, de ha már így összegabalyodtak, tuti nem bírná túl sokáig! Quillről van szó...) Viszont simán látom a képeket, hogy nem sikerül neki, mert valaki mindig elszúrja az alkalmat. "Te Quill, hány nővel is csináltad már?", ami megbélyegzi a napot. Random benyitások, sötöbö. Nehogy egyszerű legyen, Mantis meg is szégyenítheti újra és újra a mocskos vágyaival... Illik hozzá!

•• A második év:

- Ha Gamora beadja a derekát, és sikerül hivatalosan egy párt alkotni, akkor szerintem már ebben az évben megkéri a kezét és el is veszi a nőt. Friss házasokként simán lehetnek belső konfliktusok, olyan értelemben, hogy a bamba fiú tuti jobban foglalkozik a házas élettel, mint a kalandozásokkal.

- Carol csatlakozik hozzájuk, és igazából most egy olyan ötletem is támadt, hogy egy időre Starmora eltűnhetne. Quill addig pattogna legalábbis, hogy egy kicsit csak egymáséi legyenek... Ahősszerelmesfiamúgyszeretlekboy.
Mordály tuti örülne, ha Carollal maradnának és a párocska - főleg Quill miatt, khm, ugyebár - nyálcsíkjain nem csúszkálna egy kis időre...

•• A harmadik év: ? boldogság??

•• A negyedik év: ? ide tennék egy jó nagy csavart, drámát Quillnek, mert persze még nem szenvedett eleget szerencsétlen fiam. No spoiler, de hogy ne laposodjunk bele, és hogy izgalmassá tegyük, meg persze, mert én drámaqueen vagyok, jöhetne egy "endgame-s baki". Gamorát elveszíthetnénk. És visszakaphatnánk az időcsavarral, kis emlékezet kieséssel, egy korábbi énnel.  ((Köszönöm Loki-variáns a remek ötleteket!)) Jólvanelsőreutáltamagondolatát,deilleneazénQuillemhezhogymégegyszerhódítson ÉSMITHÓDÍTSON, MEGKÜZDJÖN AZ IDŐŐREIVEL A SZERELMÉÉRT, ahh tiszta libabőr lettem!! ÉLETEIM!!! És bakker milyen szomorú lenne, hogy Carol és Peter is elveszítették a párjaikat úúú... Bakker! Nefelejtsdelemlíteni,hogylenneilyenlehetőség!!

•• Az ötödik év: ?

folyamatosan bővítem, ahogy megsúgod, mi történik veled
Vissza az elejére Go down
 

5 years

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» 5 years
» 5 years
» 5 years
» 5 years
» 5 years

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Paradise Falls :: Atlas :: 5 years (marvel)-