Megosztás
A topik címe: 5 years

Natasha Romanoff

Tartózkodási hely :
between my two families



A poszt írója Natasha Romanoff
Elküldésének ideje Kedd Jún. 29, 2021 8:29 pm
Ugrás egy másik oldalra

ÖT év
"A Dark Carol kaland után, Steve Rogers 'halála' utáni öt évet próbálom meg picit összeszedni mindegyiküknél, akiket érintett. Szeretem átlátni az idővonalakat. Hogyan éltek, esetleg találok-e történetet, amit elmesélnének nekem, egy kis "karakteridő". Remélem lesz eddig számomra is ismeretlen történetük, vagy legalább egy kis fűszer a karakterfejlődéshez!"

•• Az első év:
- A Kapitány elvesztése épp ugyanúgy fáj neki is, mint a többieknek, de ő csak a négy fal között sír. Megtartja magának a könnyeit, és a párnába üvöltést. Azt tanították neki, nem szabad megmutatnia a gyengeségét. A jókedve, ami amúgy is csak a szarkazmusa egy finom éle, eltűnik belőle. Hibáztatja magát, amiért nem volt a férfi mellett. Lehet, hogy végül nem lettek a legjobb barátok, de Natasha számára mindig fontos volt Steve. Ő annak tartotta, a barátjának.

- Ross kikosarra, amikor rádöbben, hogy a férfi részéről mennyire komoly és erős érzelmek lehetségesek, így aztán nem töltenek el együtt, csupán három hónapot(?).

•• A második év: Valószínűleg Wandát fogja keresni, segít a társainak, és próbál élni.


•• A harmadik év: Össze kell kanalaznia/kanalazniuk Tonyt, aki egy csúnya szakításon van túl Stephen után. Emellett Clinttel összegabalyodnak evilwintersoldierSteveel, akinek a nyomába indulnak. Eközben Rossnak már lehet új nője, aki miatt Nati lehet feszültebb.

•• A negyedik év: Megkezdődnek közöttük a komolyabb "belharcok". El tudnám képzelni, hogy a Föld számos pontjára elutaznak, hogy felkutassák Steveet. Közben ofc féltékenykedik.

•• Az ötödik év: Rogers felfedezése.

- Szeretném, ha addigra, hogy eljutunk ide, már a fehér hacukában harcolna. Vállalva magát, ledobva a kémkedést és egy új, egy erős, egy Natalia születne belőle. Nem akarom, hogy a cinikus kis énje eltűnjön, mert szeressük, de nagyon bírnám a karakterfejlődést nála, ha komolyodna a kisbuksija. És ő lehetne a csapatlelke. Az anyáskodó a háttérből...

- Biztosan nagyon meg fogja viselni Ross is, Steve is, és ha Wanda is megkergül, meg ha Clint meghal, tuti teljesen ki lesz.

***A dimenzióváltós ... nem azért, de menő lenne ha a Fekete özvegyet ott nem tudta volna megmenteni Clint és egy bérgyilkos vadasszony lenne... xD Én kapnám! Ross pedig, hát nem is tudom, de cuki lenne ez a Ross egy bérgyilkossal xD Hogy amoda micsoda?!

folyamatosan bővítem, ahogy megsúgod, mi történik veled
Vissza az elejére Go down
 

5 years

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» 5 years
» 5 years
» 5 years
» 5 years
» 5 years

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Paradise Falls :: Atlas :: 5 years (marvel)-