Megosztás
A topik címe: 5 years

Thor

Tartózkodási hely :
with the green & little ones



A poszt írója Thor
Elküldésének ideje Vas. Jún. 27, 2021 11:57 am
Ugrás egy másik oldalra

ÖT év
"A Dark Carol kaland után, Steve Rogers 'halála' utáni öt évet próbálom meg picit összeszedni mindegyiküknél, akiket érintett. Szeretem átlátni az idővonalakat. Hogyan éltek, esetleg találok-e történetet, amit elmesélnének nekem, egy kis "karakteridő". Remélem lesz eddig számomra is ismeretlen történetük, vagy legalább egy kis fűszer a karakterfejlődéshez!"


•• Az első év:
- Őt is - mint a többieket - meg fogja viselni a Kapitány elvesztése, és persze a saját tehetetlensége is. Együtt a kettő. Tonyhoz képest mondjuk jobban fogja bírni, de neki ott lesz Bruce, akire vigyáznia kell és akinek szüksége lesz rá, emiatt próbál meg erős oszlop maradni. Carolnak is segítene, de ő elutasítja majd. Stark is.
Az első pár hónap gyászosan telik, megterheli majd a csapatot.
Egy kicsit szét is esnek...

- Valamiért azt gondolnám, hogy nem maradnak a bázison. Legalábbis, miután "Bruce megteszi azt a valamit Steve emlékére", úgy érzem, Thor elvinné onnan. Hogy abba a tengerparti kisvárosba (endgame), vagy Asgardba, az mindegy. De el onnan.

•• A második év:

- Megkéri a kezét a nagy boldogságban. Szerintem ők így ellesznek... <3

•• A harmadik év:

- Ebben az évben kezdi el felkutatni a halhatatlanság/halandóvá válás lehetőségeit. Minden világ, minden könyvtárába el fog utazni, hogy kideríthesse van-e rá mód, hogy változtasson a jövőjükön.

•• A negyedik év:  ??

•• Az ötödik év:
- Nem elég, hogy evilSteve felbukkan, az esküvőjük tönkre megy az x-es kaland miatt.


**Az is bevillant, hogy persze LoveandThunder, de ez a Thor erő átadás ~ halandóvá válással egybekötve, lehetne egy kis beldráma. I mean, ha mondjuk azzal járna a halandóvá válása, hogy át kell adnia az erejét, jöhetne a következő """Thor"""", én látom ebben a potenciált. De ezt még a jövőre bízhatjuk, kisfiam. hamondjuk lenne egy lányuk/fiúk, mencike lenne, ha az kapná, bár én a mcus verziótól sem tántorodok el, Thoros lenne megmenteni Janet, és aztán Jane is kaphatna valakit maga mellé... ahhhannyijókaraktervanmégbakker

ajhkjhaklfhskl, ezt ide levésem, mert el fogom felejteni! és most jutott eszembe, és úristen, annyira lkjslfjsjf hogy muszáj! szóval eszembe jutott, hogy lehetne majd egy ilyen "future kaland with the kiddos", mekkora lenne már, ha a babucik is szuperpoweresek lennének, és ajkjhkhgdkg, ilyen Hulkling és Wiccan, Ironstrangebaba, Starolbaba, ésígytovább, KateHowlett, úúúú meghalok, jóvanjóvanalakulamolekula  5 years 3740001353

folyamatosan bővítem, ahogy megsúgod, mi történik veled
Vissza az elejére Go down
 

5 years

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» 5 years
» 5 years
» 5 years
» 5 years
» 5 years

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Paradise Falls :: Atlas :: 5 years (marvel)-