Megosztás
A topik címe: 5 years

Tony Stark

Tartózkodási hely :
somewhere in the middle of everything



A poszt írója Tony Stark
Elküldésének ideje Szomb. Jún. 26, 2021 4:58 pm
Ugrás egy másik oldalra

ÖT év
"A Dark Carol kaland után, Steve Rogers 'halála' utáni öt évet próbálom meg picit összeszedni mindegyiküknél, akiket érintett. Szeretem átlátni az idővonalakat. Hogyan éltek, esetleg találok-e történetet, amit elmesélnének nekem, egy kis "karakteridő". Remélem lesz eddig számomra is ismeretlen történetük, vagy legalább egy kis fűszer a karakterfejlődéshez!"
Ó Életem, úgy szeretlek, hogy arra nincsenek szavak sem... Sosem felejtem el, hogy Te voltál a legelső férfikarakterem. A legelső. BébiStark, és nézd most hol tartunk!!! <3

I lost him...

•• Az első év: A temetést "egész jól" viseli. Legalábbis a sötét napszemüveg alatt nem látják, hogyan reagál igazából.
Bezárkózik a világ elől, kizár mindent és mindenkit. Az első hónap nagyon megviseli. Aztán megkezdődik a Stark-színdarab, eljátssza, hogy jól van, hogy minden rendben, semmiség, feldolgoztam. De nem. Még nem látom a képet, hogyan és pontosan mikor fog összeroppanni, de össze fog. És hónapkora lesz szüksége ahhoz, hogy ránézzen Vasemberre, hogy repüljön, hogy a csapat számítani tudjon rá, hogy bárki számíthasson rá. (Azt tervezem, hogy ezután a felállás után, sokkal jobban odateszi magát a Bosszúállókért, mint valaha. Értem ezalatt, hogy Sam Kapitánnyá válását is teljes vállszélességével támogatni fogja. És bűntudata lesz, amiért nem viselte gondját Carolnak.)

- Eleinte nem tartom valószínűnek, hogy Stephen és közötte rendben mennek majd a dolgok, mert Tony biztosan a gyászba fordul. Stephen türelme pedig lehet, hogy véges, hiszen mégis csak egy másik férfiról van szó? Ezt megbeszéljük! Pár hónap elteltével azonban összemelegszenek, és boldogan élnek.

•• A második év:  Kovácsolja a Bosszúálló csapatot, kisebb küldetések, boldog párkapcsolat Stephennel. ((Steve halálának évfordulóján minden évben fehér rózsát visz a férfi sírjára. Éjfélkor. Minden évben.  A rózsa mellé, egy csomag áfonyát bont kék-vörös-ezüst tálkába. A madarak, vagy mi fogyasztja el, nem fontos. Összeköti a férfival.))

•• A harmadik év:  Választó év közötte és Stephen között. A szakítás lehetséges okai; Steve árnyéka, Tony egyedül akar lenni, a csapat az első, Stephen dönt úgy, hogy valamiért elég, vagy csak nem sikerül az együttélés. Bármi miatt is, megviseli Tonyt, hogy elveszíti őt is.

Magába roskad. Nati, Clint, Bruce, Thor?? Valamelyikük, akár mindegyikük összefogása segíthet abban, hogy talpon maradjon!


•• A negyedik év: Megkezdődik a 'WinterSoldierakaSteveRogers' üldözése. Eleinte csak Clint és Natasha foglalkozik a férfi merényleteivel, de aztán Tonynak is sikerül összemeccselnie vele. Stark veszít!

•• Az ötödik év: Rogers leleplezése. Bakker. Milyen drámai hatással lesz mindenkire, úgy várom! Azt annyira nem, hogy Starkot agyon verje, meg hogy milyen érzelmi kavalkád fog tombolni mindenkiben, öt éve, basszus, de hosszú idő.

Hívja Carolt. A többit kijátsszuk...

- Strangeel két év után, x-es kalandban tali!! Annyira izgalmas!!! -

folyamatosan bővítem, ahogy megsúgod, mi történik veled
Vissza az elejére Go down
 

5 years

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» 5 years
» 5 years
» 5 years
» 5 years
» 5 years

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Paradise Falls :: Atlas :: 5 years (marvel)-