Megosztás
A topik címe: Eugene Lester (Gee)

Eugene Lester

Tartózkodási hely :
save me pls



A poszt írója Eugene Lester
Elküldésének ideje Vas. Jan. 05, 2020 1:29 pm
Ugrás egy másik oldalra

Eugene Lester
Egy aforizma szerint "az ember nem születik hősnek, de van, hogy sarokba szorítják". Amikor viszont engem szorítottak sarokba, én egyszerűen csak rájöttem, hogy nem vagyok hős.


storyline »
- a gimi elvégzése után fogalma sem volt, mihez kezdjen az életével, úgyhogy egy boltban kezdett el kisegítőként és árufeltöltőként dolgozni
- apja erőszakossága megkeserítette az egész gyerekkorát, a nővére emiatt amint nagykorú lett, le is lépett otthonról, magára hagyva a fiút
- ahogy elkezdett dolgozni és lett elég pénze, Eugene is lelépett otthonról. egy kis albérletben húzta meg magát, gyorskajákon és mirelit cuccokon él és ötlete sincs, hogyan változtathatna az életén
- az anyjához néha hazajár, de általában igyekszik kerülni a családját és nem hátranézni arra, amit maga mögött hagyott
- nem sokat vár a világtól, sem az emberektől, de a túlélési ösztöne elég nagy, bármit megtenne, hogy eljusson a hajóig
- amikor az invázió beütött, épp otthon tv-zgetett

lovestory »
- volt néhány tiniszerelme, rövidebb kapcsolata
- a legutóbbi barátnőjével néhány hónapja szakítottak, azóta nincs senkije
- még nem igazán tette túl magát a lányon, sokat agyal rajta, vajon mi lehet vele és sikerült-e túlélnie (a szüleiért annyira nem rágja magát, emiatt pedig eléggé gyötri a lelkiismeret)



Vissza az elejére Go down
 

Eugene Lester (Gee)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Paradise Falls :: apocalypse: invasion - mini box-