Megosztás
A topik címe: Dustin Nelson (43)

Dustin Nelson

Tartózkodási hely :
Alaska



A poszt írója Dustin Nelson
Elküldésének ideje Pént. Ápr. 02, 2021 9:55 pm
Ugrás egy másik oldalra

Dustin Nelson (43)
Van ez a srác... Tudom, tudom. Gyerekes, néha meg önfejű is. És az, igen. Egy hatalmas balfék. De basszameg, ha beleszerettem! Mert minden bénasága ellenére aranyszíve van...


storyline »
- katona (az utóbbi öt évben tanúsított kivételes ügyessége miatt parancsnok lett belőle)
- nagy dumás
- ravasz, okos
- meg kell küzdenie a saját démonjaival
- megszállottan hisz abban, hogy van valahol valami, ami legyőzheti az ellenséget

lovestory »
Még csak nem is sejtette, hogy megtörténhet vele. Előtte mindig szingli volt, sosem akart megállapodni. Aztán beütött a crack! Elsődleges céljának a túlélést tekintette (ahogy mindenki). Olyan kivételes ügyességgel segített másokon, hogy meglelte önmagát és katonának állt. Önkéntesnek.
Aztán a második bevetésen, amikor visszatért a Földre, megismerte Őt.
Eleinte rettenetesen idegesítette a srác. Hogy a seggét mentse, majdnem ott hagyta a fogát. Aztán valami megváltozott, amikor a fiú egy alkalommal megmentette őt, és mindenkit, aki a környezetükben volt. A srác (Sam) kis híján belehalt a sérüléseibe. A Marson meggyógyították. Ennek már két éve. Azóta kerülgetik egymást. Egyikük sem mondta még ki, de Dustin azért nem engedi, hogy csatlakozzon bármelyik küldetéshez is, mert nem akarja elveszíteni...



Vissza az elejére Go down
 

Dustin Nelson (43)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Paradise Falls :: apocalypse: invasion - boy band-