Megosztás
A topik címe: salute - Nati & Ross

Everett Ross

Tartózkodási hely :
undercover



A poszt írója Everett Ross
Elküldésének ideje Kedd Jan. 14, 2020 8:10 pm
Ugrás egy másik oldalra

***
Vissza az elejére Go down

Everett Ross

Tartózkodási hely :
undercover



A poszt írója Everett Ross
Elküldésének ideje Kedd Jan. 14, 2020 8:29 pm
Ugrás egy másik oldalra



(russian-style) afterparty

Isn't she pretty? Truly the angels' best. I'm so happy we've been heaven-blessed.
Állandóan csengett a telefon az irodában. A történtek és azok élő közvetítése után egyértelmű volt, hogy újra kell gondolni a hősök világban elfoglalt helyét. Mivel személyesen éltem át a harctér eseményeit, bár sokat nem adhattam hozzá a küzdelemhez, a véleményem és a jelentésem sokat számított az Egyezmény átformálásában, majd kiiktatásában - ennek az ára azonban nagy volt. Túlságosan nagy. Le kellett mondanom egy randevút, amit a világbékénél is jobban vártam. De hát az embernek az egyik pillanatban még szabadnapja van, aztán megcsörren a telefon és menni kell... Ilyen ez a szakma, és állandóan azon törtem utána a fejem, hogyan engesztelhetném ki a nőt.
Nem hittem a szememnek, mikor megkaptam Mr. Stark meghívóját - még az is eszembe jutott, talán véletlenül került hozzám, vagy rossz a címzett, hiszen mit keresnék én a hősök közt? A győzelem az ő győzelmük volt, én igazán nem tettem hozzá semmit. Nem akartam viszont megsérteni Tony invitálását és abban is reménykedtem, Natashát elcsíphetem a partin, úgyhogy a legjobb zakómba bújtam, belőttem a séróm és nekivágtam az útnak. A Fekete Özvegy azonban egész végig megközelíthetetlen volt (nem, nem ijedtem be, de mégis ki támad le egy hölgyet, ha mindig másokkal beszélget?), valaki állandóan szóval tartotta, így esélyem sem volt elkapni, mikor pedig összeszedtem volna a bátorságom, hogy megszólítsam, elkezdték tálalni a vacsorát. Úgyhogy kerestem egy szabad helyet magamnak és próbáltam nem elsüllyedni az asztal alá.
Érdeklődve hallgattam végig Tony tósztját, majd annak vége azt jelentette, a formális körök végére értünk és ismét lehet szabadon lófrálni az épületben. Páran táncolni indultak, ami nekem is ihletet adott, így hát a desszertet érintetlenül hagyva felpattantam a helyemről és átvágtam az asztalok közt, az öltönyömet igazgatva, egyenesen Natashához.
- Miss Romanoff - Feszes, széles mosollyal üdvözöltem, ahogy mellé léptem, és a tenyerem nyújtottam felé. - Felkérhetem esetleg egy táncra? - Reménykedve vártam a válaszát, törzsem enyhén meghajtva. De belül? Belül a legfélelmetesebb csatamezőn meneteltem éppen, vakon előre.

Vissza az elejére Go down

Natasha Romanoff

Tartózkodási hely :
between my two families



A poszt írója Natasha Romanoff
Elküldésének ideje Szomb. Feb. 15, 2020 9:31 pm
Ugrás egy másik oldalra



Lefoglalt, hogy mindent megtegyek a buli sikeressége érdekében - talán mert Tony megkért rá, hogy legyek az est háziasszonya, ha már Miss Potts kiesett a lehetőségeiből -. Az elárvult lelkeket én kaptam szárnyaim alá és mutattam célirányosan számukra az utat. Természetesen volt aki többet, volt aki kevesebbet igényelte a társaságomat. Egy-egy üres járatban pedig vagy Starkkal beszéltük át a programtervet (és a meghívottak listáját,) vagy azokkal törődtem, akik egyedül jöttek és nem volt mellettük senki, akivel beszélgethetnének. (Úgy sejtettem Tony ötödik csekkolásának köze van hozzá, hogy a Doktor nem jött el...)
Stark a beszédét követően lelépett, ami miatt kissé cserbenhagyottnak érzem magam. Nem hibáztathatom és pontosan tudom, merre rongyol. De az a bizonyos "Jóvá teszem!" üzenet Péntektől, nem könnyít a lelkiismeretemen. (Az már annál inkább, hogy Péntek osztódik és a karperecemből szól hozzám, utasításokat várva, továbbá teljesítve minden parancsomat.) Az este ahhoz a részéhez érünk, amikor lemorzsolódik a társaság, mert mindenki azzal szeretne lenni, aki a legfontosabb a számára. Én ha tehetném, a csapattal tölteném a továbbiakat, de tiszteletben tartom, hogy mindannyiunknak van élete. Egy másik élete. Ezért a desszertet bökdösöm a villám hegyével, egymáson átdobott lábakkal ücsörögve, belebódulva abba a tizennégy (de ki számolja?) ananászdarabkába a pudingom tetején, amikor elém lép. Végre.
- Ross ügynök. - szegem fel az állam, a villát még egyelőre forgatva az ujjaim között. Sejtelmes mosollyal méricskélem végig a férfi öltözékét, majd kíváncsian, csupa füllel hallgatom a kérdését. - Ó, kösz, de az nem az én stílusom. - vallom be egy fintorgó ábrázattal. (Nos valóban, azóta nem táncolok...)
Kivárom a hatást és megvárom, amíg már elég kellemetlen a férfi számára a szituáció, csak azután porolom le a szoknyám és emelem fel a fenekem a székemről. - Inkább menjünk szobára. - nyújtózkodom el az asztal fölött egy üveg pezsgőért és csatolom le a lábbeliket, hogy aztán Everett elé lépve elégedetten kihúzva magam, széles mosollyal nézhessek rá. - Vagy talán nincs ínyére a pizsiparti? Olyan szűk ez a gönc! Hogy a nők mit meg nem tesznek magukért?! - lepillantok magamra rosszallóan, majd féloldalas mosollyal a férfi kezébe nyomom az üveget. Elindulok a kijárat felé, abban bízom, velem tart. Nos, ha nem, úgy rám akkor sem vár már más izgalom idelenn. Ha mégis, Péntek fülel nekem!
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Vissza az elejére Go down

Everett Ross

Tartózkodási hely :
undercover



A poszt írója Everett Ross
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 16, 2020 2:06 pm
Ugrás egy másik oldalra



(russian-style) afterparty

Isn't she pretty? Truly the angels' best. I'm so happy we've been heaven-blessed.
Felkészülök rá, hogy esetlegesen győzködnöm kell majd a nőt, ám az egyenes és határozott kikosarazás váratlanul ér. Elég idétlenül érzem magam, meglehetősen késve húzom csak vissza a kezem tőle és kezdem el újfent rendezgetni a zakómat.
- Óóó. Ööö... Ó. Értem. Természetesen. - Hunyorogva döntöm oldalra a fejem, enyhén csücsörítve igyekszem a női lélek mélyébe látni és kideríteni, hogy vajon mi állhat az elutasítása mögött azon túl, hogy nem szeret táncolni. Talán még mindig haragszik a lemondott randevú miatt? Velem van valami kifogása? A zavar és a pánik jegyében, erőltetett mosollyal biccentek, hogy aztán udvariasan és meglehetősen kínosan elvonuljak, amikor felkel a székéről, magára vonva ezzel a pillantásom. Érdeklődő mosollyal figyelem, hogyan lép elém, és ez a mosoly hosszú, hosszú, nagyon hosszú pillanatokig az arcomon marad a javaslata után is. Kíváncsian, szendén mosolyogva nézem a nőt, és amikor eltelhetett már fél perc biztosan, akkor pislogok csak kettőt-hármat szaporán.
- Hogy? - Párhuzamos dimenzióba kerültem. Vagy az is lehet, hogy még mindig a desszertem felett ücsörgöm és ez csak valami illúzió. Ha behunyom a szemem, felébredek? Uhh, vagy csak még kínosabb álomban találom magam? Az üveget is csak akkor észlelem, mikor már rég a kezembe került. Lepillantok a pezsgőre, majd fel a nőre, mosolyom egyetlen irányba sem mozdult, ugyanolyan kérdő vagyok és érdeklődő, és zavarodott, totálisan, teljesen összezavarodott. - Hmm? - Ahogy ellép mellettem, homlokom ráncba szalad, értetlenül magam elé hunyorgok, majd ismét a pezsgőre esik a pillantásom. Oké, mi történt most? Tényleg szobára megyünk? Erre még annyira sem készültem... Meg aztán én legutoljára... Uhh. Sietve sarkon pördülök és a nő után rongyolok, még mindig eléggé tanácstalanul azt illetően, hogyan kéne kezelnem a helyzetet.
- Ha megengedi, szerintem elragadóan fest. - biccentek végül, mert mintha az előbb az öltözetét kifogásolta volna. Hol őt figyelem magam mellett, hol a liftet, melyhez egyre közeledünk. Előzékenyen előrébb sietek néhány lépést, hogy megnyomhassam a hívógombot, onnan fordulok vissza Natashához. Az üveg furcsán nehéznek tűnik a kezemben, töprengve forgatom a tenyeremben. - Bocsásson meg a kérdésért, de... Mit is csinálunk egész pontosan odafent? - Talán jobb ezt időben egyeztetni, mert ha az én képzelőerőmre kell bízni a dolgokat, félő, csúfos véget ér az este. Nem szeretnék besülni Natasha előtt, legalábbis annál jobban nem, mint amennyire már most be vagyok.
Közben megjön a lift, úgyhogy kinyúlok és megtartom az ajtót, majd intek a vörösnek, hogy menjen csak előre. Ha beszáll, belépek utána én is, láthatóan kérdőjelekkel szemlélve a gombokat. Fogalmam sincs, melyiket kéne megnyomni. - Hányadikra?

Vissza az elejére Go down

Natasha Romanoff

Tartózkodási hely :
between my two families



A poszt írója Natasha Romanoff
Elküldésének ideje Pént. Márc. 20, 2020 8:03 pm
Ugrás egy másik oldalra



Hogy a lelkem pontosan miért fog végül az Ördög markában landolni, nem egyértelmű. Sok van a rovásomon, az pedig, hogy apró tréfát űzök a férfival tovább tetőzi-e azt, majd akinek szükséges, eldönti. Én nem foglalkozom már olyan világi dolgokkal, mint a bűntudat. Ha megtenném, többet nem lépnék az utcára.
Mosolyom csak akkor lesz karcsúbb, amikor meghallom, hogyan kérdez vissza. Úgy tűnik, hogy teljesen letaglózza a kérdésem és az invitálásom. Az igazság az, hogy egy ideje már nem tudom úgy kezelni az embereket, ahogyan megérdemlik és nem várom el tőlük, hogy ezt megértsék. Éppen emiatt, amint elhaladok mellette és a kezében felejtem a pezsgős üveget, abban bízom, hogy még a lifthez érésem előtt kapcsol és legalább amiatt utánam ered. Hogy végül aztán, hogyan csalogatom magammal, már nem igazán foglalkoztat. Elég spontán tudok lenni!
- Péntek, kérlek felügyeld a partit helyettem. Ha pedig problémába ütközöl, keresd Rogerst. Ő biztosan józan lesz. - mondom féloldalas mosollyal, amikor a ma esti partnerem beér. A megjegyzését hallva csak rásandítok. A kinézetemre tett megjegyzéseket általában elengedem magam mellett. Többek között ez az egyik dolog, amit a Vörös Szobában megtanítottak nekünk, amellett a több ezer más dolog mellett. Ezért vagyok ilyen érzéketlen az ilyesmire. De ezt nem kötöm az orrára, inkább csak megpróbálok normálissá válni. Csak egy estére. És csak veled.
A lift elé lépve máris igazgatom a hajkoronám, kibontom ahol kell. Nem igénylem ezt a sok díszt és macerát, felesleges réteget magamon. Amikor kérdez a férfi, felkapom a fejem és ráfigyelek, megszüntetve minden más tevékenységet. - Kikötözöm és viaszt csepegtetek a testére. Mindenhová. - a magam teljességével, komolyan felelem. Igyekszem nem villantani mosolyom, előbb látni szeretném a reakcióját. Csak amikor már megkapom azt, amiért küzdöttem, utána engedek egy halk nevetést. - Eszünk, iszunk, társalgunk. Elmeséli nekem, miért nem jött el a randevúnkra én pedig megbocsátok. Talán jól sikerül... - vállat rántok aztán.
A lift megérkezik, én pedig csak akkor lépek előre, mikor enged. Ott benn már az öltözékemen is lazítok picit. A cipőim a kezembe kerülnek. Az újabb kérdésre kiszélesedik a mosolyom; - Péntek, a legfelsőre. Aztán zárd le. - beszélek elég hangosan, gombnyomkodás nélkül. A női hang kellemes felel, majd igazolja a hangom. Amint megindulok a férfi felé fordulok.
- Szóval, hogy került a kormányablakba? - kérdezem kedvesen, ahogy fejünk fölött pörögnek a számok.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Vissza az elejére Go down

Everett Ross

Tartózkodási hely :
undercover



A poszt írója Everett Ross
Elküldésének ideje Pént. Márc. 20, 2020 8:32 pm
Ugrás egy másik oldalra



(russian-style) afterparty

Isn't she pretty? Truly the angels' best. I'm so happy we've been heaven-blessed.
Sok mindenre számítok, sokféle merész és földhözragadt forgatókönyv átfut a fejemen, de ahogy a szemembe mondja a kikötözős ötletét, néhány pillanatra leáll a rendszerem. Fejem oldalra fordítva, kérdőn pillantok rá, várva, hogy együtt nevethessünk a viccen, ám komoly arcjátéka gondolkodóba ejt, kétségek közé. Szapora pislogással igyekszem újraindítani a rendszerem, hogy a sokkon és értetlenségen kívül valami értelmesebb reakcióval is szolgáljak, egyelőre sikertelenül. Ahogy azonban Natasha felnevet és elém tárja valódi szándékait, egészen halkan és megkönnyebbülten felsóhajtok, utat engedve rövid nevetésemnek.
- Nem mintha lenne kifogásom az előző terv ellen, de... Igen. Ez határozottan jobban hangzik. És higgye el, meggyőző indokaim vannak, a tükör előtt gyakoroltam. - mosolygok, magamban pedig csak annyit teszek hozzá: kár. Egy ilyen nő által kikötözve lenni igazi megtiszteltetés! Igyekszem előzékeny lenni és megmutatni, hogy értek valamicskét az olyan egyszerű technológiákhoz, mint egy lift, ám rám cáfol, mikor egyetlen kérésével, magától elindítja alattunk a vasdobozt.
- Egészen hihetetlen. Ez Tony Stark technológiája, ha nem tévedek? - Természetesen a CIA-t is érdekelte ez a terület, míg a férfi elég nyilvánvalóvá nem tette, hogy többé már nem szolgáltat fegyvereket katonai célra, sem pedig fejlett technológiát a félresikerült Ultron-project óta.
- Hát, meglepődne, ha tudná, mennyire hasonló módszerekkel. - célzok itt a lift eltérítésére és a titokzatos, lezárt emeletekre, csak a kormánynál ezt sokkal inkább a filmekben látott módon kezelik. Nincs mindenkinek rá egy Péntekje. - Nem mondom, hogy gyerekkorom óta erre vágytam... Inkább a sors hozta így. Kaptam egy lehetőséget, amit elfogadtam, aztán jöhetett a ranglétra-mászás. - A nő felé fordulok, vállamat a lift oldalának döntve. Ujjamat a nyakkendőm csomójába akasztva lazítok rajta, igyekszem hozzá hasonlóan kicsit oldani a merev, hivatalos hangulaton, ami általában elkísér.
- Lenyűgöző partit hoztak össze. Köszönöm a meghívást! - Őszintén hálás vagyok, hogy engem is belefoglaltak a vendégseregbe, bárkinek is volt az ötlete. Csak annyit sikerült kiderítenem, hogy a szervezésben Natasha keze is benne volt.
- Most maga jön! Hogyan került a Bosszúállók közé? - Őszinte érdeklődéssel fürkészem, nem fordítva figyelmet a számoknak. Nem tudom, milyen magasra megyünk, teljesen belefeledkezem a látványba.


Vissza az elejére Go down

Natasha Romanoff

Tartózkodási hely :
between my two families



A poszt írója Natasha Romanoff
Elküldésének ideje Pént. Márc. 20, 2020 8:50 pm
Ugrás egy másik oldalra



Lefojtom a további nevetésem, 'mi kikívánkozik, ahogy velem együtt kezd el nevetni. Túl ártatlan, túl kedves, túl törékeny a világomban. Talán ez vonz. Talán az, hogy mennyire normális az életfelfogása, ő, és minden, ami hozzátartozik. A nevetése, a gödröcskék a szája két oldalán, a ráncok a szemei körül, mikor nevet, az ér a nyakán, ahogy zavarba jön...
- A tükör néha görbe. - karcsúsodik mosolyom, miközben rajta felejtem pillantásom. A hangszínem ismét sekélyes, nem egyértelmű, se nem túl kedves, se nem túl komor. Találd ki. - alapon cseng. - Azért, ha meggondolja magát, tudja. - enyhén csücsörítek, miközben lepillantok magam előtt, valahová a lift belterébe. Hiába is venné át az irányítást, Péntekhez nekem van hozzáférésem, így az én szavam és kérésemnek adja be a derekát. Mosolyom mindentudó, bár kissé bocsánatkérő.
- Nem szereti, ha így hívják. Vigyázzon, mert katapultálja. - arcára gondterhelt, már túl szigorú ábra ül. Hiába mulat jól a férfin, kezdi megbánni, hogy nem teljesen őszinte vele. De Stark kütyüi, azok az ő kütyüi, ő pedig pont annyira nem fog beszélni róla senkinek sem, ahogy nem is kérdez utánuk soha. Péntek van, és ez klassz. Másra nincs szükség vele kapcsolatban, semmiféle infóra.
Inkább kérdez, majd hallgat és némán bólogat. Mosolyog, feje enyhén oldalra billen közben.
- Jól áll magának az öltöny és a pisztoly. Büszke lehet magára. - jegyzi meg, ahogy ő is a lift falának támaszkodik és onnan mered a férfira. Háttal koccan annak, csak a cipőit tartja közvetlen maga előtt, egyébként hol pipiskedik, hol nem.
- Stark ragaszkodott hozzá. Látta magát. - elismerőn biccent.  - Én pedig támogattam az ötletét. Nem bírja a CIA-t, egyikünk sem. De ezúttal szép volt az összhang. - vállat rántok. Nem akarom tovább boncolgatni az ügyeinket. Ő is, mi is azt tettük, ami helyes. Egy világ megmenekült a pusztulástól, mindegy ki - milyen rang alatt ragadott fegyvert magához.
A következő kérdésre elnyílnak ajkaim, ám ahelyett hogy felelnék állammal a számláló felé bökök.  - Itt vagyunk. - tolom el magam a faltól, hogy behajítva a cipőim behatoljak a lakosztályra. Tele üvegfallal az oldalain, étellel, óriási nappalival és persze egyetlen nagy hálótérrel.  - Érezze magát otthon. - kérem kedvesen, de én már jobbra-balra emelgetve a csípőm, letolom a rám akasztott göncöt, hogy aztán alsó neműbe lépjek ki belőle és úgy sétálok a lehűtött édességekhez.
- Maga ruhában gondolta? - bökök felé a csokiba mártott eperrel a kezemben, arcomon tényleg, őszinte aggodalommal.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Vissza az elejére Go down

Everett Ross

Tartózkodási hely :
undercover



A poszt írója Everett Ross
Elküldésének ideje Pént. Márc. 20, 2020 9:23 pm
Ugrás egy másik oldalra



(russian-style) afterparty

Isn't she pretty? Truly the angels' best. I'm so happy we've been heaven-blessed.
- Nemsokára kiderül. - somolygok, egyre kevesebb idegességgel tekintve a ránk váró este elé. Kezdek oldódni a nő mellett, pedig még fel sem bontottuk a pezsgőt. Mintha mellette sosem tudnék eléggé felkészülni semmire; amikor azt érzem, hogy uralom kettőnk pályáját, mindig bizonyítja, hogy nagyon is ő van kettőnk közül nyeregben. És ez tetszik.
- Ó, bocsánat! - körbekapkodom pillantásom a liftben, hangom kissé megemelve, nem tudom ugyanis, van-e valahol mikrofon, vagy hogy működik ez a Péntek-dolog... Mindenesetre nem akartam megbántani a... - Hölgy egyébként? - súgom oda a nőnek, azt remélve, ha elég halk vagyok, a program nem hallja meg.- Büszke vagyok, bár nem a megjelenésemre. De köszönöm. - Mosolyom őszinte és hálás. Jól esik, hogy Natasha így vélekedik rólam, de szeretném azt hinni, a nemzetközi diplomáciában nyújtott eredményeimmel jobban levehetem a lábáról mint azzal, hogy fegyvert hordok.
- Örülök, hogy így látja - jegyzem meg, bár nehezemre esik elfojtani, hogy a megítélésétől enyhén csalódott vagyok. Tény, a kapcsolat a CIA és a hősök közt nem volt a legsimulékonyabb mostanában, de nem szeretném, ha ez befolyásolná Natasha velem kapcsolatos megítélését. Fogalmam sincs, miért szeretném ennyire lenyűgözni, de nagyon is szeretném! - Egyszer eljöhetne velem. Hozzám. Megnézni, hol dolgozom. Tudom, hogy járt már ott, de azóta sok minden változott, talán felkelthetném az érdeklődését. - Ajánlatom némileg önös érdekek is vezérlik, hiszen így az elszalasztott randevút is pótolhatnám és segíthetnék jobb színben feltüntetni a munkám. Kíváncsian várom a történetére adott válaszát, mikor jelzi, hogy megérkezünk. Felfigyelek a terelésre, de hagyom, hogy kibújjon a válasz alól és követem a lakosztályba.
- Köszönöm. Ejha! - Elismerőn pillantok körbe. Fogalmam sincs, miből finanszírozhatták ezt a partit, de nagyon odatették magukat. A kilátás elképesztő, az ételek távolról is jól néznek ki, Natasha meg... Félmeztelen?! Leesett állal figyelem őt a szoba közepéről, kis híján a pezsgőt is elejtem; megcsúszik a kezemben, de időben utána kapok.
- Nem, öhm... Nem igazán gondolkodtam. - Elég nehéz mellette. Halk szusszanással tör fel belőlem egy rövid nevetés a helyzet abszurditását illetően, de aztán hagyom magam sodródni az árral és az asztalhoz lépve leteszem az üveg pezsgőt, aztán vetkőzni kezdek. Ledobom a nyakkendőm, kibújok a zakómból és kigombolom az inget is, de azt még magamon hagyom. Lerúgom a cipőt, az övemet csatolva azért kérdőn Natashára sandítok, de ha úgy ítéli, annak is mennie kell, akkor kilépek a nadrágomból.
- Szóval, ha már így alkalomhoz öltöztünk... Elnézést kérek még egyszer az elszalasztott randevú miatt - fordulok oda hozzá, bár elég nehezemre esik az arcán tartanom a pillantásom. - Közbejött a munka. De ha van még kedve hozzám, szívesen pótolnám valamelyik este. - Attól még, mert elsőre nem jött össze, egyáltalán nem tervezek lemondani a nőről. Épp ellenkezőleg...


Vissza az elejére Go down

Natasha Romanoff

Tartózkodási hely :
between my two families



A poszt írója Natasha Romanoff
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 21, 2020 9:12 pm
Ugrás egy másik oldalra



Nem tudom még, hogy mire vállalkozom. Nem gondoltam át, miféle veszélynek teszem ki azzal, hogy közel engedem. Közelebb, mint másokat, mint bárkit. Mint valaha akárkit... Ha bárki velem töltötte az idejét kettesben, annak vagy az volt az oka, hogy információ kellett, vagy az, hogy meg kellett ölnöm. A srácokon kívül nem szoktam másokkal időt tölteni, és elhiheted nekem, hogy erre nyomós okom van. Bárki, aki a közelembe kerül potenciális veszély. És elhiszem, hogy a CIA-s ügynökök nagyon is kemények, ha bevetésről van szó, de ők még nem ismerik a világnak azt az oldalát, ahonnan a magamfajták jöttek. A KGB nem egy humorista monogramja.
Elégedett mosollyal figyelem a férfit, hogyan igazgat magán, miféle finom aggodalom ül a vállaira. Ha Stark látná az arcát, biztosan vállon veregetné magát! - Ó, nagyon is. - felelem csendesen, de közben másra se tudok gondolni, hogyan is lehetne más, ha Stark fejéből született. Utalva itt a gyengébbik nemhez illő belbecsről, mely büszke tulajdonosa - ha bárki engem kérdezne. - Pedig volna mire. Harapnám! - jó látványosan lefelé sandítok a fenekére. A harc közben nem volt esélyem meglesni a gömbjeit, de ahogy itt ugrált előttem a liftben, már annál inkább. Ami pedig kerek és szép, azt illik megdicsérni.
A CIA-ba nem kívánnék jobban belemenni, de úgy tűnik, hogy Rossnak ez fontos, ezért állam bár kissé felszegem, szelíd mosollyal hallgatom őt. - Ugye tisztában van vele, mit gondolnak rólam a munkatársai? - kérdezem kedvesen, selymes hangon. Nem áll szándékomban bárkit hibáztatni. Bucky felbukkanása hozta magával a hydrát is, én pedig nem bántam meg, hogy felvállaltam a bűneimet. Nem is fogom. - De kissé álszent lenne tőlem ítélkezni, ezért ha arra járok, majd beugrom egy kávéra. Mandulatejjel és hidegen iszom. - szipogok a végén, majd nedvesítek cserepesre száradó ajkaimon. Nem fűznek kellemes emlékek a CIAval történt ismeretségemhez. Legutóbb - Thanos előtt - a családom kettészakadt. A kormányra, az államra meg aggathatunk akármilyen hangzatos betűket, mind tudtuk, minek köszönhettük. Ezt pedig sajnos - ahogy ők sem - én sem fogom elfelejteni.
A lakrészen rögtön ledobálom magamról a gönceimet. Rengeteg kütyü is távozik rólam. Ki gondolta volna, hogy Stark majd fejleszt nekem egy rakétákkal ellátott karperecet, vagy egy hőtérképezésre alkalmas fülbevalót!? Mosolyogva sandítok a férfira, amikor a döbbenet az arcán ragad. Somolyog szélesedik, ahogy majdnem a pezsgő látja kárát meztelenkedésemnek. A hegeim megvillannak a halovány fényben, szinte fényesebbek a bőrömnél. Nem szégyellem. Ez a legkevesebb, habár Barnessal még van egy ezzel kapcsolatos viszonzásom.
A felelete és a mellé társuló vetkőzése megér számomra mindent. Így az eprek között játszva figyelem, hogyan válik ő is ruhátlanná. - Dobja csak le. - bólogatok szigorú mosollyal, amikor a nadrágja felől kérdez. Nincs szívem még közölni vele, hogy csak hálóba akartam bújni, olyan aranyos így lehámozva, őszintén.
A következő gyümölcs megakad a szám előtt, onnan kapom fel a fejem, mikor bocsánatot kér. Ahelyett, hogy beleharapnék, inkább visszateszem a tálba, ahonnan felvettem és a férfi elé lépek. - Arra gondoltam, hogy hálóba bújok, magát pedig ingben képzeltem el, szóval kvittek vagyunk. - grimaszolok szelíden, de azért szemeim tűzről és játékosságról mesélnek neki.
- Én most éppen ráérek. - meglepetten, már szinte bátortalanul, megjátszott ártatlansággal pislogok fel rá. Bármit is jelent nekem, bármit is érzek iránta, ha érzek, ha érdeklődöm is, nem tarthat tovább egy esténél. Ezt pedig mielőbb meg kell értetnem vele. - Szóval mihez lenne kedve? Van egy medence a teraszon, kellemesen meleg. Vagy inkább az öltáncot díjazza? Rögtön ágyba bújna? Hogyan ismerne meg? Melyik énemre kíváncsi? - kérdezem, szinte csak suttogva, végig a szemeibe nézve.
- Ma éjjel bárkit megkaphat. Akit csak szeretne, de nem tovább. Később nem találkozhatunk. Így nem. - felelem a mellkasát cirógatva ujjbegyeimmel, tartva a szemkontaktust.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Everett Ross imádja ezt a reagot

Vissza az elejére Go down

Everett Ross

Tartózkodási hely :
undercover



A poszt írója Everett Ross
Elküldésének ideje Hétf. Jún. 21, 2021 6:05 pm
Ugrás egy másik oldalra



(russian-style) afterparty

Isn't she pretty? Truly the angels' best. I'm so happy we've been heaven-blessed.
Hiába töltöttem hosszú éveket kiképzéssel, a váratlan helyzetekre történő tréningezéssel, Natasha megjegyzései még így is teljesen felkészületlenül érnek. Képtelen vagyok nem meglepődni a nyíltságán, nem megilletődni a humorán, bármennyire is próbálom leplezni, hogy jól esik. Azért amíg a fenekemet stíröli, udvariasan kettőnk közé  pillantok és igyekszem nem vigyorogni.
Érdeklődve fordulok felé a kérdése hallatán. Még ha tudom is, hogyan vélekednek a Fekete Özvegyről belsős körökben, nem igazán foglalkoztat mások véleménye - főleg nem akkor, ha én magam hívom meg a nőt.
- Nem az elismerésükre játszom - ingatok végül a fejemen, habár nem ártana némileg bensőségesebb kapcsolatot kiépíteni a hősökkel. Mindkét fél előnyére válhatna, ha tiszta lappal tudnánk kezdeni, a meghívás mégis sokkal inkább személyes jellegű volt, mint üzleti jellegű. - Észben tartom - jegyzem meg kiszélesedő mosollyal. Mandulatejjel, hidegen. Mandulatejjel, hidegen. Fogalmam sincs, mi az a mandulatej, de ha kell, Indiából is importálok a kedvéért.
Nem feltétlenül rajongok az ötletért, hogy bármiféle előjáték nélkül ilyen kevés ruhában időzzünk csupán, de ha egyszer azt mondja, hogy dobjam le, hát ledobom. Fogalmam sincs, mi járhat Natasha fejében és most az egyszer az sem biztos, hogy szeretném tudni.
- Stark beleírhatta volna a meghívóba, hogy pizsiparti lesz, vagy ilyesmi. - motyogom, de ahogy közelebb lép hozzám, a szavak cserben hagynak. Ahhoz képest, hogy kényelmesebb ruhába akart bújni, nem igazán látom rajta az igyekvést, hogy elfedje magát. Nem mintha képes lennék félrenézni, a szemét bámulom megbűvölten.
- A most igazából tökéletesen hangzik - Apró bólintással könyvelem el, hogy éppen semmi dolgunk, mindketten ráérünk... Mire is? Kezd egyre melegebb lenni a szobában, talán mégsem volt olyan rossz ötlet ledobni ezt-azt. Az ajánlatra rosszallón összeszalad a szemöldököm, elnyílnak az ajkaim, de végül mégsem szólok semmit. Egyik szembogarából a másikba pillantok, mintha próbálnék mögé látni, olvasni belőle, mert most már tényleg érdekel, mire gondolhat, amikor ilyesmit ajánl nekem. A telepatikus próbálkozásokkal nem jutok semmire, viszont azt szerencsére tudom, én mit akarok, és mit nem, úgyhogy megcsóválom a fejem és megfogom a mellkasomon kalandozó kezét, megállítva a cirógatásban.
- Az egyéjszakás kalandok nem nekem valók. Ha a testét vagy az inkognitóit szeretném megismerni, nem fáradoznék udvarlással. És miért akarnék mást, amikor ön itt van? - Gyengéden tolom félre a kezét magamról, majd ellépek tőle és ékelek néhány lépést kettőnk közé. Nehéz úgy visszautasítani valakit, hogy közben még mindig egy szál alsóneműben cirógatja az embert.
- A beszélgetés mint program, jobban tetszett, de ha ragaszkodik a felsoroltakhoz, később megnézhetjük azt a medencét - Az ágyhoz lépve lehuppanok a szélére, rugózok rajta párat, megtapogatom magam körül a matracot. Bármit, csak ne kelljen ránéznem. Ha ezen a módon, barátként tartósabb kapcsolatot építhetek ki vele, akkor ezt választom.
- Szóval? - Kérdőn pillantok fel rá, megpaskolva magam mellett a matracot. - Ön is ráér, én is ráérek. Beszélgessünk.


Natasha Romanoff imádja ezt a reagot

Vissza az elejére Go down

Natasha Romanoff

Tartózkodási hely :
between my two families



A poszt írója Natasha Romanoff
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 28, 2021 11:11 pm
Ugrás egy másik oldalra



Egyik szemöldököm felugrik, megdöbbent elégedettséggel. Kedvemre való, ha valaki nem törődik vele, hogy mit gondolnak mások - erről szól az életem. Az, hogy velem maradt kettesben, a semmiféleképpen sem jó hírnévvel megáldott Özveggyel, elég jó bizonyítéka ennek. Lefojtok egy mosolyt és lenyelem a válaszomat. Stark minden bizonnyal bekamerázta az egész épületet, talán még mikrofonokat is rejtegetett a csilivili vázái alá - tekintetem ezeket keresi, miközben bíbelődöm a ruhámmal.
Ahogy egymással szemben állunk (falatka ruhákban), szüntelen mosolygásra késztet. - Azt hiszem kinőtt belőle. - le sem veszem szemeim a férfiról. Egyszerre szeretném kidobni a szobából, és maradásra kérni. Úgy tűnik a viselkedéséből, hogy nem bánja, ha utóbbira kerül sor.
Szeretném, ha jól sikerülne a kettőnk ismeretsége, avagy annak lezárása. Folytatás szóba sem jöhet. Túl sokak számára éles céltábla a fejem. Ha meg is szabadulnék minden rám vadászó démonomtól, akkor sem én lennék a megfelelő nő a számára. Elég ránk nézni, hogy ez bárki számára világossá váljék. Így, amikor eltolva a kezem, gyengéden visszautasítja a lehetőségét a felnőtt élvezeteknek, aprókat bólintva hajtom le a fejem, szelíd mosollyal ajkaimon.
Várható volt, hogy nem használja ki a lehetőséget. Ő a jófiú, aki minden randevúnál virágot hoz neked, és hazakísér a mozi után. A probléma inkább nálam kezdődik. Én vagyok az a lány, aki másnap nem veszi fel a telefont, és aki hazudott nem csak a koráról, de a nevéről is.
Figyelem, ahogyan magához invitál az ágyra. Követem csendesen, s csak ha már eltelt több, mint fél perc, akkor nyitom szóra a számat.
 - Mit szeretne? - kérdezem, őszinte tudatlansággal és értetlenséggel fordítva felé a törzsem, a fejem.  - A tejhatalom lovagjaként nincs olyan adatbázis, ahová ne jutna be. Egy régi ellenség? Ex? Ki a célpont? - eszembe jut, hogy talán egy gyilkosra van szüksége. Azt mondta, nincs szüksége a testemre, vagy az inkognitóimra, de egy éjszakás kalandra sem vágyik. Mi mást adhatnék?
- Nem szoktam beszélgetni. - vallom be. Igazság szerint, tényleg nem. Még Bartonnal sem. Kulcsszavak, tőmondatok.  - Ha udvarolni támadt kedve, attól tartok, hogy rossz partnert választott benne. - gyengéd mosoly, de őszinte. Még ha a társasága kellemes is, ez nem az én életem.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


Vissza az elejére Go down





A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra

Vissza az elejére Go down
 

salute - Nati & Ross

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Paradise Falls :: hálószoba-